Tag: Xhafa

Kush e vuri në lëvizje “Dosjen 339” cili është roli i...

Kryetari i PD Basha ka deklaruar se faktori ndërkombëtar ka kërkuar arrestimin e Vangjush Dakos nga ish ministri i Brendshëm. Mes ndërkombëtarëve dhe Ramës,...