Tag: Valdrin Pjetri

Karriera e trafikantit të drogës, Valdrin Pjetri kaloi nga duart e...

Një pyetje ka ngritur opinion në lidhje me kandidaturën e Valdrin Pjetrit. Kush ishte personi që gjatë pushtetit të PD promovoi në poste në...

VOA: Prokuroria ende nuk i ka marrë shenjat e gishtërinjve Valdrin...

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot dokumenta të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së...

Pas Valdrin Pjetrit, Rama do të dorëzojë edhe Olsi Ramën!

Pas Valdrin Pjetrit, Rama po përgatitet të dorëzojë edhe vëllanë etij Olsi Rama për të cilin ka dokuemhta të plota për lidhjen me trafikun...

Zëri i Amerikës: Rama i besoi drejtimin politik të Qarkut të...

Zëri i Amerikës publikoi një raportim me tone të forta pas publikimit të dokumenteve nga opozita për Valdrin Pjetrin, kandidatin socialist për Bashkinë e...

Balla: Organizata jonë ka kritere të forta, e verifikuam Pjetrin dhe…

Balla i Ramës ka reaguar menjëherë pas publikimit nga PD të dokumentave ku provohet se Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në Itali nga...

Skandali/ PD zbardh vendimin e Gjykatës së Firencës për dënimin me...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi publikoi para mediave vendimin e Gjykatës së Firencës në Itali për dënimin e të emëruarit të Ramës...

Dëshmia për arrestimin e Valdrin Pjetrit në Firence: Po transportonte drogë,...

“Qytetari dixhital” ka dhënë detaje të reja në lidhje me arrestimin në Firence të Italisë të njeriut që Rama ka emëruar në krye të...

Dëshmia: Valdrin Pjetri në trafikun e drogës, u arrestua në 3...

5 ditë nga kërkesë-padia e Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi, dalin të dhëna të tjera që tregojnë kriminalizimin e kandidatit të PS...

Basha zbulon urdhrin e Ramës për Llesh kimikun dhe Markun: Mos...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar në mbremje kryeministrin Edi Rama se po bllokon hetimet për Valdrin Pjetrin që pret të marrë...

Skandal, kandidati i Ramës në Shkodër me preçedentë kriminalë, i arrestuar...

Partia Demokratike i është drejtuar me një shkresë Prokurorisë së Përgjithshme përmes së cilës i kërkon të verifikojë pastërtinë e figurës së Valdrin Pjetrit,...