Tag: Unaza e re

Rama nuk tërhiqet nga supervjedhja, 17.7 miliardë lekë për 2.2 km...

Rama nuk tërhiqet nga vjedhja me Unazën e Re. 2.2 kilometra rrugë në këtë segment do të kushtojë jo pak, por plot 17.7 miliardë...

Vjedhja 20 milionë euro me firmën fantazmë amerikane, Shehaj-Qendros: Ti dhe...

Deputeti i PD, Shehaj që denoncoi skandalin e firmës fantazmë amerikane në tenderin 20 milionë euro të Unazës së Re është përplasur me Drejtorin...

Zëri i Amerikës: Si po mbrohet qeveria ndaj skandalit 18 milionë...

Në Shqipëri, drejtuesi i emisionit “Të Paekspozuarit” Ylli Rakipi, ka marrë mesazhe kërcënuese për jetën, pas publikimit të dokumentave të falsifikuar që ishin përdorur...

Vjedhja 20 milionë euro, VOA: Tirana falsifikoi dokumentin e Departamentit të...

Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “NEËS 24” hedhin hije të forta dyshimi mbi tenderin...

Kryqet në shtëpitë e kryeqytetasve

“Monitor” Protesta e një pjese të banorëve të Tiranës për pronat që do t’ju prishen, se aty do të kalojë Unaza e Re e kryeqytetit,...

Edi i jep kompanisë që lëvron paratë për Lindën 19 milionë...

Një tjetër rekord i zi në ndërtimin e rrugëve dhe vjedhjen e hapur që i bëhet parave të taksapaguesve shqiptarë. Bëhet fjalë për një...

Kryemadhi: Lana po spostohet për të ngritur kulla, Rama kujdeset për...

Kryetarja e LSi, Monika Kryemadhi, e ka ngritur zërin dje gjatë një takimi me LSI në Dibër për protestën e banorëve të Unazës së...

A është Lleshi pjesë e agjenturave të huaja? Një ish deputet...

Lulzim Basha deklaroi se ka informacione se në projektin e Unazës së Re po favorizohen disa subjekte biznesi të cilat i përkasin një personi...

Ekspertët Stefa dhe Nazarko: Qeveria dyfishoi koston e ndërtimit të Unaza...

Lidhur me projektin e Unazës së Madhe në Tiranë kanë qenë të ftuar sot në studion e Fax Neës Romeo Nazarko, kryetar i shoqatës...