Tag: Rama

Naçi bën transparencë, mblodhën 7 milionë euro, Rama nuk i tregon...

Pasditen e sotme në ambientet e Kryeministrisë është duke u zhvilluar Mbledhja e Dytë e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit. Pas fjalës së Kryeministrit, foli imami...

Rama-Naçit: Na ndihmoni ju, se qytetarët nuk na besojnë ne, kujtojnë...

Rama e pranon vetë se shtetasit e prekur nga tërmeti kanë pak besim tek transparenca e qeverisë. Për dy herë me radhë kryeministri duke...

Rama nis festimet mbi gërmadha, të rinjtë e poshtërojnë: Turp, turp,...

Një grup të rinjsh te organizatës “Rezistenca Rinore” i kanë bërë një surprizë të hidhur mbrëmjen e sotme Edi Ramës dhe Erion Veliajt, të...

Projekti abuziv i Ramës; do të strehojë në mënyrë selektive elektoratin...

Edi Rama po përdor fatkeqësinë e 26 nëntorit, për të ndihmuar në mënyrë selektive elektoratin e tij me strehim, të cilat janë dëmtuar në...

I Çmenduri mbyll portalin më të klikuar dhe kritik me qeverinë...

Vetëm një ditë pasi portali më i klikuar dhe kritik me qeverinë, “Jeta osh Qef” publikoi videon e policit që vidhte ndihmat për të...

Berisha-Ramës: Liro menjëherë gazetarët!

Sali BERISHA Në mbledhjen e narko-qeverisë, kreu i Meduzës shpalli Gjendjen e Jashtëzakonshme ndonëse ligjet e vendit dhe Kushtetuta sanksionojnë detyrimin për shpalljen e Gjendjes...

Rama nis terrorin ndaj mediave në ditët e tragjedisë, arreston administratorin...

Edhë në ditë të vështira si këto të pas tregjedisë së tërmetit 25 Nëntorit, Rama po i shfrytëzon për të goditur mediat online që...

Rama shpenzon 1.1 milionë USD për trainimin e qenve, por në...

Gjatë mbrëmjes së djeshme në rrjetet sociale është bërë virale fotoja e një qeni të forcave të kërkimit nga Kosova. Madje, qeni u shpall hero...

Çdo qytetar nën përgjim dhe survejim, ligji i çmendur i një...

Eshtë një ligj i çmendur i një njeriu të sëmurë që demonstron se është nën panik dhe kërkon të vendosë kështu ligje të ngjashme...

Rama lançon të hënën struktura paralele kundër SPAK dhe BKH

Kryetari i opozitës, Basha paralajmëroi se Rama do të japë të hënën një shfaqje ku do të prezantojë ngritjen e strukturave paralele kundër SPAK...