Tag: Manchester

Adnan Januzaj: Si mu shkatërrua karriera te Manchester

Anësori i Real Sociedadit, Adnan Januzaj nuk është penduar që e ka braktisur Manchester Unitedin. Mesfushorit ka shkuar në klubi spanjoll dhe ky veprim i...

Shkëmbimi i madh mes Juventus dhe Manchester

Juventusi është duke i nisur bisedimet e avancuara me Manchester Unitedin për shkëmbimin Romelu Lukaku – Paulo Dybala. Drejtori sportiv i Zonjës së Vjetër, Fabio...