Tag: Kryemadhi

Ceka: I putha dorën Kryemadhit kur i gjuajti Ramës me çizme

Politikani Neritan Ceka i rikthyer në vëmendjen e të gjithëve së fundmi me deklaratat e tij të bujshme, nuk ndalet së hedhur akuza ndaj...

Kryemadhi rikthehet pas operacionit, i numëron Ramës vjedhjet qindramilionë euro dhe...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, drejtuar të gjithë mbështetësve të saj, por...

Kryemadhi për Mogherinin: Mogi të puthet me Ramën se i bashkon...

Në një lidhje direkte me emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi hodhi akuzua mbi qeverinë Rama, por shkoi edhe...

Basha takim në LSI me Kryemadhin: Nesër ora 11.00 njoftimi i...

Asgjë nuk ka ndryshuar në qëndrimin e opozitës së bashkuar dhe koalicionit tonë politik. Largimi i Edi Ramës është kusht i panegociueshëm për të...

I tha fallxhore, Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do nxihesh më shumë...

Rama e e etiketoi me ironi nga salla e Parlamentit si “fallxhore”, ndërsa Kryetarja e LSI, Kryemadhi ka zgjedhur studio televizive për ti dhënë...

Fronti Opozitar, qeveria e tranzicionit në prag, detyra e re e...

Kryesia e LSI vendosi të mandatojë Kryetaren Monika Kryemadhi Endri Braimllarin që të finalizojnë marrëveshjen e bashkëpunimit me PD-në dhe të gjitha partitë e...

Kryemadhi: Lana po spostohet për të ngritur kulla, Rama kujdeset për...

Kryetarja e LSi, Monika Kryemadhi, e ka ngritur zërin dje gjatë një takimi me LSI në Dibër për protestën e banorëve të Unazës së...