Tag: Karriera

Adnan Januzaj: Si mu shkatërrua karriera te Manchester

Anësori i Real Sociedadit, Adnan Januzaj nuk është penduar që e ka braktisur Manchester Unitedin. Mesfushorit ka shkuar në klubi spanjoll dhe ky veprim i...

Karriera e trafikantit të drogës, Valdrin Pjetri kaloi nga duart e...

Një pyetje ka ngritur opinion në lidhje me kandidaturën e Valdrin Pjetrit. Kush ishte personi që gjatë pushtetit të PD promovoi në poste në...