Tag: Jonuzaj

Adnan Januzaj: Si mu shkatërrua karriera te Manchester

Anësori i Real Sociedadit, Adnan Januzaj nuk është penduar që e ka braktisur Manchester Unitedin. Mesfushorit ka shkuar në klubi spanjoll dhe ky veprim i...