Tag: gazetaret

Avokati i Popullit dënon dhunën e policisë ndaj protestuesve dhe përdorimin...

Avokati i Popullit kritikoi policinë për dhunën e ushtruar ndaj qytetarëve dhe gazetarëve në protestën e 13 prillit, organizuar nga opozita. Pas monitorimit të...

Si u gatua “historia ruse” e PD-së nga Rama me gazetarët...

Ka një investim të madh mediatik, këto ditë, për të rikthyer në publik çështjen e financimit të lobimit amerikan të PD-së, duke ricikluar sajesën...