Tag: Endri Hasa

Goditja e Ramës me vezë bën xhiron e botës, EuroNews: Kryeministri...

Goditja e Edi Ramës me vezë në parlament ka marrë dhenë. Thuajse të gjitha mediat ndërkombëtare e kanë pasqyruar lajmin.Edhe televizioni ndërkombëtar EuroNews i...

Mediat e huaja jehonë vezës ndaj Ramës, “Nju Jork Times”: Kryeministri...

Jehona e vezës ndaj Edi Ramës në Kuvend ka marrë dhenë. Jo vetëm në mediat fqinje, por lajmi për gjuajtjen e Edi Ramës me vezë...

Ruçit nuk i del komunizmi nga shpirti: “U vendos në Bironë...

Kuvendi edhe sot është karakterizuar nga përplasje të ashpra mes deputetëve, teksa deputeti i PD-së Endri Hasa nuk del nga salla pasi qëlloi me...

Berisha: Për studentët, veza në toç

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me incidentin me vezë që ndodhi sot në Kuvend, ku deputeti Endri Hasa qëlloi në drejtim të kryeministrit...

E goditi me vezë, Endri Hasa – Ramës: Këtë e ke...

Në momentin kur deputeti Hasa ka goditur me vezë Ramën ai ja ka bërë të qartë atij edhe arsyen: “Këtë e ke për studentët”...

Revolta në parlament, Endri Hasa godet Ramën me vezë

Në momentin kur gjakrat janë nxehur kur kreu i qeverisë Edi Rama sapo mori fjalën në Kuvend provokoi opozitarët duke iu kujtuar mandatet e...

Rama goditet me vezë në Parlament

Kryeministri Rama është qëlluar me vezë ndërsa kishte marrë fjalën në Kuvend. Deputeti Endri Hasa e goditi me vezë Edi Ramën në trup, veza...

VKM që skualifikon kasat, reagon PD: I detyron bizneset të pagujnë...

Partia Demokratike ka sulmuar ashpër qeverinë për vendimin që skualifikon kasat ekzistuese fiskale dhe detyron bizneset të pajisen me kasa të tjera. Në një dalje...

Deputeti Hasa: Mashtrim, s’ka asnjë kompani të licensuar me Air Albania,...

Deputeti Endri Hasa ka reauar duke e konsideruar mashtrim të Ramës përurimin e komapnisë ajrore Air Albania. Hasa thotë se kemi të bëjmë me...

Hasa takon emigrantët në Greqi: Vala e emigrimit nga qeverisja e...

puteti i Partisë Demokratike, Endri Hasa, gjatë vizitës së tij në Greqi, ka zhvilluar një takim me strukturat dhe anëtarët e PD-së që jetojnë...