Tag: Berisha

Batoni me Gent Cakajn, pushime sëbashku në Turqi, kapen në lokalin...

Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar një video që ia kanë përcjellë në median sociale, ku duket gazetari Baton Haxhiu si dhe Ministri i...

Pas Valdrin Pjetrit, Rama do të dorëzojë edhe Olsi Ramën!

Pas Valdrin Pjetrit, Rama po përgatitet të dorëzojë edhe vëllanë etij Olsi Rama për të cilin ka dokuemhta të plota për lidhjen me trafikun...

31 vjetori i varjes në litar të poetit, Berisha-Ramës: Dëno krimin...

Nga Sali Berisha Edvin, sot është 31-vjetori i varjes në litar më 10 gusht të vitit 1988 në sheshin qendror të qytetit të Kukësit, e...

Shtatë pyetje Edvin Mafisë për bisedën telefonike me Presidentin Macron!

Sali BERISHA “Me Macron kam marrëdhënie më të afërt se me shumë të tjerë, kemi komunikim të vazhdueshëm. Ka kërkuar të flasë me mua rreth...

Berisha uron Kosovën dhe ka një mesazh të veçantë për argatët...

Sali BERISHA Sot 20 vjetori i hyrjes se trupave te NATO-s ne Kosove. Liria e Kosoves sot mbush 20 vjet! Me 12 qershor te vitit...

Berisha ftohet në Kosovë

Ish-Kryeministri Berisha ka marrë një ftesë të veçantë për të qenë në Kosovë me rastin e 20 vjetorit të hyrjes së NATO-s atje. Ish-Presidentja...

Urimi i Berishës për shqiptarët në Natën e Bajramit

Ish-kryeministri Sali Berisha uron besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit dhe mbylljes së muajit të shenjtë të Ramazanit. Përmes një postimi në...

Berisha: Nuk ka forcë në botë që e ndal opozitën gjer...

Ish kryeministri Sali Berisha, i pyetur se sa do të zgjasë protesta e opozitës u përgjigj se do vijojë deri në fitore. Sipas Berishës, opozitën...

Berisha paralajmëron: Rama drejt fundit të tmerrshëm, përballja e përmasave të...

Gjatë intervistës për T7 në Kosovë, ish kryeministri Sali Berisha komentoi edhe situatën politike në vend. Sipas tij, zgjedhje pa opozitën nuk do të ketë,...

Vlora, kryeqyteti i vrasjeve në Europë, Berisha thirrje vlonjatëve: Ngrihuni me...

Ish-Kryeministri Sali Berisha iu është drejtuar me një thirrje qytetarëve shqiptarë sot dhe veçanërisht atyre të Vlorë, pas deklaratës së kryeprokurores Arta Marku se...