Rama bllokon Çarterin e paguar privatisht nga qytetarët shqiptarë që kanë mbetur jashtë vendi!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, deklarata e Ramës sot, plot cinizëm e papërgjegjshmëri! A mund të na...

Të babëzitur edhe në kohë kolere/ Nënkryetari i Bashkisë ndihmat e qytetarëve i merr...

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Korça, i cili shkruan se, Nënkryetari i Bashkisë ndihmat e qytetarëve i merr për vete....

“30 veshje jetëshpëtuese për një selfie dhe propagandë”, mjeku: Mua më kryqëzuan pse denoncova…

Mjeku Ilir Allkja ka rikthyer vëmendjen tek shkarkimi i tij nga puna dhe rikthimi sërish ps denoncimeve që ka bërë për mungesën e pajisjeve...

Denoncimi tek Berisha: Faqja e Policisë për të marrë autorizim për të dalë nuk...

Një qytetar i është drejtuar më një mesazh ish-Kryeministrit Berisha ku i shkruan se, përsa i përket faqes të policisë së shtetit ku qytetarët...

Skamja e nënës me të birin në Librazhd, djali i verbër letër Ramës…

Barjame Muca me dalin e saj Enver Bardhi jetojnë në kushte shumë të veshtirë ekonomike në Librazhd. Barjamja, pensioniste jeton me djalin e saj të...

Qytetarja: Çfarë aplikimi për të dalë?! Unë s’kam telefon, kam 7 vjet pa drita!...

Pandemia e shkaktuar nga Covid 19 ka nxjerrë në skenë dhe një tjetër ”sëmundje”, siç është ajo e varfërisë dhe urisë. Gazetarja e Fax News...

Covid-19/ Pse Gjermania nuk ka kufizim drastik të lëvizjeve, flet gazetarja

Gazetarja Midela Hoxha, e cila gjendet prej disa vitesh në Gjermani, ka treguar masat që janë marrë atje lidhur me koronavirusin. Hoxha tha se derimë...

Berisha: Testimi i kufizuar, praktikë kriminale që ngjet me ekzekutimin e atyre që janë...

Edvin PPP Maska dhe Ndrikull Hajni Maska mbrojne krimin e tyre te shemtuar! Ata me vetedije te plote çnjerezore kundershtojne urdherin e OBSH; testim, testim,testim,...

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, Rama mashtroi për riathdhesimin: “Do kthejmë vetëm ata...

Kryeministri Rama përmes një sqarimi që e quan të fundit, shprehet se, nga vendet e tjera, do të kthehen vetëm shqiptarët që kanë mbetur...

I riu me familjen bllokohen në Suedi: I kam shkruar Ramës, por nuk kthen...

I riu Aglentin Llapa ka pasur sot një komunikim me Fax News, për shkak se ka mbetur i bllokuar në Suedi së bashku me...