Paralajmërimi i Edi Palokës: Asnjë nuk do t’i gëzojë paratë e vjedhura! Shumë shpejt do të…

Nënkryetari i PD, Edi Paloka shkruan në një postim në Facebook se, asnjë nuk do t’i gëzojë paratë e vjedhura!

Paloka ka publikuar edhe një video të Platformës së PD Kundër Korrupsionit dhe Oligarkisë, që do të hyjë në zbatim me ardhjen në fuqi të demokratëve në 25 prill 2021.

“Nëse ecni me mendjen se asgjë nuk do të ndryshojë, se kush ka vjedhur këto vite do të vazhdojë jetën i qetë e do t’ia hedhë si deri tani duke bërë ca dorovitje majtas e djathtas, gaboni!

Shumë shpejt pas 25 prillit do të paguani një më një, po jo ata që shpresoni t’ju mbyllin aferat, pasi të keni ikur nga karriget. Do të paguani ata që keni vjedhur, shqiptarët!”, shkruan Paloka.

Asnje nuk do i gezoj parate e vjedhura ! Ne se ecni me mendjen se asgje nuk do te ndryshoje , se kush ka vjedhur keto vite do vazhdoj jeten i qete e do ja hedhe si deri tani duke bere ca dorovitje majtas e djathtas, gaboni! Shume shpejte pas 25 prillit do paguani nje me nje , po jo ata qe shpresoni t’ju mbyllin aferat pasi te keni ikur nga karriget. Do paguani ata qe keni vjedhur, shqiptaret!

Gepostet von Edi Paloka am Dienstag, 20. Oktober 2020