Berisha publikon videon: Kjo sjellje tregon se përse Ramën e kanë akuzuar për zhdëpje të familjarëve

Ish-Kryeministri Sali Berisha publikoi një video me reagimet e kryeministrit Edi Rama ndaj gazetareve femra.

Sipas Berishës, kjo sjellje tregon se përse Ramën e kanë akuzuar për zhdëpje të familjarëve.

“Kjo është sjellja publike e turpshme para kamerave e mender kryeministrit ndaj gazetareve.

Prandaj dhe e kanë akuzuar për zhdëpje të familjarëve. Gjykojeni vetë!!”, shkruan Berisha.

Kjo eshte sjellja publike e turpshme para kamerave e mender kryeministrit ndaj gazetareve.Prandaj dhe e kane akuzuar per zhdepje te familjareve. Gjykojeni vet!! sb

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 19. Oktober 2020