Berisha publikon Videon: Ja kush është “peshku i madh” në aferën e inceneratorëve…

Ish-Kryeministri Sali Berisha postoi një tjetër video nga afera e inceneratorëve. Sipas tij, ‘peshku i madh’ në këtë histori është Edi Rama dhe pas tij vjen Arben Ahmetaj.

“Arben Ahmetaj, kryesor pas peshkut të madh Edvin Hajdutit në aferën e djegësave dhe plehrave.

Në këtë aferë janë edhe duart e zeza të Veliajt, Terr Kokes dhe Arben Malavitës.

Në të tre djegësat Elbasan-Fier-Tiranë janë përdorur për të firmosur si fitues të tendervjedhjes së madhe dy sekserë famozë, Mirel Mertiri dhe Klodian Zoto. Kjo video flet vetë!!”, shkruan Berisha.

Arben Ahmetaj kryesor pas peshkut te madh Edvin Hajdutit ne aferen e djegesave dhe plehrave.Ne kete afere jane edhe duart e zeza te Veliajt, Terr Kokes dhe Arben Malavites.Ne te tre djegesat Elbasan-Fier-Tirane jane perdorur per te firmosur si fitues te tendervjedhjes se madhe dy seksere famoz Mirel Mertiri dhe Klodian Zoto. Kjo video flet vet!! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 20. Oktober 2020