Afera e inceneratorëve, Bardhi publikon videon: Thëniet e kundërta të Ramës e Ahmetajt provë e hallit të madh që kanë për të fshehur

Afera e inceneratorëve, Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi publikon videon: Thëniet e kundërta të Ramës e Ahmetajt provë e hallit të madh që kanë për të fshehur

SPAK e ka shumë te thjeshtë të hetojë aferën e incineratorëve. Mjafton të dëgjojë thëniet e kundërta të Edi Ramës dhe Arben Ahmetajt në këtë video për të kuptuar se kanë një hall të madh për të fshehur. Këta e kanë zgjidhur aq shumë qesen kundër interesit publik, sa nuk i shpëton dot askush. Mafia e plehrave nuk ka për t’i gëzuar paratë e vjedhura me llogaritë në parajsa fiskale.

📌 Denonco mashtrimet dhe vjedhjet e kësaj qeverie! Shpërndaje këtë video.

https://www.facebook.com/gazment.bardhi/videos/10224064719355471