Grabiten pushuesit në Ksamil, policia vadit dhe ruan hashashin

Një qytetar ka denoncuar grabitjet që po ndodhin në disa hotele në zonën e Ksamilit në jug të vendit këto ditë. Rasti më i fundit është ai i grabitjes së një hoteli mbrëmjen e djeshme, ndërsa dy hotele janë grabitur në ditët e shkuara.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.
‘Pushuesit i vjedhin ne Ksamil!

Narkopolicia vadit dhe ruan hashashin. Nuk ka pune me hajnat e hoteleve.
Lexoni denoncimin e pushuesit dixhital. sb

Pershendetje Dr skandal, jemi ne ksamil na eshte vjedh hoteli mbrem naten tani mar vesh qe edhe dy hotele te tjer jan grabitur, kemi dy ore qe presim policine akoma spo vine. shtet ..’