Reagon Bardhi: Ramës i ra maska! Prano hapjen 100 % të listave! Nuk mund të mbash peng Shqipërinë!

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi reagoi pasi kryeministri Edi Rama tha se, diskutimet për hapjen 100 përqind të listave do bëhen pas 30 korrikut.

Reagimi Bardhit

ER i ra maska! Prano hapjen 100 % të listave dhe tërhiq amendamentin e njëanshëm të tmerrit tënd nga koalicioni opozitar.

Frika e ER nga zgjedhjet nuk mund të mbajë peng Shqipërinë! #Ditemetemira.