Tragjedi në Shkodër, mbyten në lumin Buna dy presona, njëri 14 vjeç

Dy persona janë gjetur të mbytur në lumin Buna në Shkodër, në afërsi të fshatit Derragjat.

Viktimat janë Dhurim Arra nga fshati Darragjat, 39 vjeç, dhe F.Pëllumbaj 14 vjeç.

Nga raportimet mësohet se 2 personat janë denoncuar disa ditë më parë nga familjarët si të humbur.

Ata janë gjetur pajetë mëngjesin e sotëm, ndërsa nuk dihen ende rrethanat në të cilat dy të rinjtë kanë humbur jetën.