Denoncimi/ Deputeti i PS nxjerr nga burgu të akuzuarin për plagosje të dyfishtë

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, sot prokuroria ka nxjerrë nga paraburgimi të arrestuarin pasi çau babë e bir me thikë. Jo vetëm kaq, por mjeko ligjori në Sarandë arrin të deformojë raportin.

Sipas tij, i arrestuari është liruar pas ndërhyrjes së deputetit të PS, Alket Hyseni.

Postim i ish-Kryeministrit Berisha

Lirohet banditi i Alket Hysenit!

Ai, ne atentatin per vrasje me dashje u çau barkun me thike Ilia dhe Petraq Lulos.

Pas nje jave mafiozi Alket Hyseni me narkoprokurorine e partise e nxjerrin te lire. Sb

PERSHENDETJE Doktor .pas atentatit per vrasje me dashje ne ksamil ku Albert Zylfsj miku i me banden e tij Alket Hysenit duan te zaptojn plazhet dhe tu vjedhin pasurit njerzeve hallexhinj te pa krah dhe puntor .Sot prokuroria Deshton ku nxjer nga paraburgimi te arestuarin pasi cau bab e bir me thik .jo vetem kaq mjeko ligjori ne sarand harin te deformoj raportin.

Po te lenduarit I derguan ne Tiran dhe Tirana ben report te ri mjekoligjor. Alket Hyseni deperton per ti nxjer nga burgu ushtaret e tij Po dhe tju mbilli ceshtjet Viktimat Ilia Lula djali Petraq Lula.

Po te nise dhe fotot te atentatorit.

Ku esht OFL pse nuk I sekuestron Hotelin .piken E Vodafonit qe kan me qera dhe mjetet luksoze si ka mundesi nje djal.I ri me kaq pasuri.

Para nje viti ketyre viktimave ju grabit shtepia lek bizhuteri arma e gjahut benci tip c klas i 2005 cau dhe postobllokun ne memaliaj dhe se kapi dot policia qe kishte ngjitur postoblloqe per kete pun se qe ben denoncimi