Babëzia/ Kryebashkiaku i Ramës vjedh mijëra euro me pajisjen e zyrave

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka bërë publik një tjetër denoncim të qytetarëve, të cilët tregojnë se si vjedhin rilindasit në pushtet.

Në denoncimin e tij qytetari shkruan se kreu i Bashkisë së Kavajës Redjan krali po rikosntrukton zyrat e bashkisë në një kohë që populli është në ditë të hallit.

Sipas qytetarit velra e rikonstruksionit të zyrave shkon nga 100 deri në 200 mijë euro.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Vjedhja ordinere e narkokryetarit te Kavajes me arrendimin e Zyres!

Miq, narkozyrtaret ne te gjitha nivelet e narkoshtetit jane leshuar ne vjedhje ordinere masive me rikonstruksionin e zyrave te tyre ne shuma 100-200 mije euro!

Qytetari dixhital denoncon narkokryetarin monist te Kavajes!

Ai ka gjetur nje zyre te rregullt nga paraardhesi i tij por per te vjedhur e fut ne rikonstruksion!
Lexoni mesazhin e tij. sb

Pershendetje doktor.
Ne kto dite varfnie dhe skamje per te gjithe ne si pasoje e termetit pandemise dhe vjedhjes qe Rama po na bon perdit nga Bashkite e deri te Qeveria…Kryetari Bashkis Kavaj Redjan Krali gjen momentin per ti ofru vetes vet luksin e nji sheiku.

Ka hedh posht komplet zyren e vet personale dhe po e rikonstrukton nga e para me te gjitha kushtet dhe mobiljet e shtrenjta miliona lekshe qe takomodohet sipas qejfit vet ndonse bashkia ska as 5 vjet qe esht ndertu dhe normalisht esht e re e ska nevoje per punime.

Po ktu ska mo turp per asgje,fut e vidh dhe pasurohu e nderto lukse per veten e vet pa populli ishalla vdes per bukkk…TURP
anonim tlutem se mprish pun rrespekte