Berisha publikon Videon: Shikoni policët e armatosur në protestën e artistëve

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook një video ku shikohen qartë forcat e policisë të armatosura me armë automatike gjatë protestës së artitëve pas shembjes së Teatrit Kombëtar.

“Edvin Kristaq Xhelati dhe General Vasal Hashashi terrorizuan qytetarët me narkopolicinë e armatosur gjer në dhembë!”, shkruan Berisha në postimin e tij.

Edvin Kristaq Xhelati dhe General Vasal Hashashi terrorizuan qytetaret me narkopolicine e armatosur gjer ne dhembe! sb

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 21. Mai 2020