Tabaku reagon ndaj sulmeve të Ramës: Nuk mbushen xhepat e shqiptarëve nga fyerjet dhe genjeshtrat

Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku ka reaguar ndaj sulmeve të Ramës kundër opozitës.

Tabaku shpreht se, fyerjet e KM nuk mbushin xhepat e boshatisura të shqiptarëve. Boll i lodhe njerëzit me gënjeshtra.

“Fatkeqësi për shqiptarët që KM në vend që të marrë masa për të kryer pagesat që ka premtuar për familjet dhe bizneset e goditura, harxhon gjithë kohën duke sulmuar opozitën.

Fyerjet e KM nuk mbushin xhepat e boshatisura të shqiptarëve. Boll i lodhe njerëzit me gënjeshtra”, shprehet Tabaku.

ttt