Shkel masat antiCovid/ Shikoni si kryetari i PS pi raki në lokal, mbyll dritaret me grila të mos duket

Pronarët që hapin lokelat në këto ditë pandemie ndëshkohen me gjoba të majme nga Rama, por ky rregull nuk është për drejtuesit e lartë të partisë në pushtet.

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar disa foto ku shikohet kryetari i PS në Mat, Hasan Pasha, i cili në shoqërinë e disa personave të tjerë, po konsumon alkool në një local.

Qytetari që i ka nisur fotot ish-Kryeministrit Berisha shprehet se, drejtuesi i PS-së, frekuenton kafenet me grrila ulur.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Lokalet nuk mbyllen per narkokryetaret, urdheri vlen vetem per qytetaret!

Lexoni mesazhin, shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr, me thuaj tr lutem si mund ti respektojn rregullat e qeverise dhe te kryeministrit qytetaret e thjeshte, kure vete kryetari i partise sosialiste Mat Hasan pasha frekuenton lokale me grrila te ulura.

2 19

3 13