Lajmi i fundit/ Arratiset nga burgu një i dënuar

Një i dënuar është arratisur nga burgu i Tepelenës. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme.

Ende nuk ka shumë detaje në lidhje me arratisjen, ndërsa ka nisur ndjekja e tij.

Gjithashtu nuk dihet ende identiteti i personit të arratisur nga burgu dhe për çfarë është dënuar.

Fillimisht u raportui për dy të arratisur nga burgu.

burg