Bylykbashi i përgjigjet Ramës me intervistën e tij: Ke gënjyer median italiane apo në formular të dekriminalizmit?

E shkruar e zeze mbi te bardhe : “me kane arrestuar njehere ne Bolonja”. Ka dy mundesi zoti Rama:

1. Ose ne delir e siper ke genjyer median italiane

2. Ose ke genjyer ne formularin e dekriminalizimit.
Alo Edi, pa u nervozuar dhe pa batuta bajate duhet te pergjigjesh per kete.

Je genjeshtar delirant apo te duhet te dorezosh mandatin si cereku i deputeteve te partise tende?

11