Berisha publikon videon: Për bastardin që tret dhjamin në sarajet e Surrelit mjerimi nuk ekziston…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video tronditëse ku shihen vuajtjet që kalojnë 3 fëmijë të mitur në Pishkash të Prrenjasit për të siguruar mbijetesën.

3 vajzat minorene të familjes Omeri, në mungesë të të atiti, detyrohen të mbledhin kërmij për të siguruar bukën e gojës.

“Për bastardin e rritur në parajsën e Bllokut dhe që tani tret dhjamin me Joga në sarajet e Surrelit, lotët nga uria dhe mjerimi nuk ekzistojnë!”, shkruan Berisha.

Pershendetje dr. Familja ne fjale jan me mbiemer Omeri ne fshatin Pishkash. Babai i ka vdekur ne Greqi dhe ato detyrohen te mbledhin kermill per te jetuar.
Edi Rama deklaron se që nga koha e Skëndërbeut nuk ka vuajtur dhe as vdekur njeri për bukën e gojës në trojet tona.

Shikoni videon e plote …

Per bastardin e rritur ne parajsen e Bllokut dhe qe tani tret dhjamin me Joga ne sarajet e Surrelit, lotet nga uria dhe mjerimi nuk ekzistojne! sbPershendetje dr Familja ne fjal jan me mbiemer Omeri ne fshatin Pishkash. Babi i ka vdekur ne Greqi dhe ato detyrohen te mbledhin kermill per te jetuar .Edi Rama deklaron se që nga koha e Skëndërbeut nuk ka vuajtur dhe as vdekur njeri për bukën e gojës në trojet tona .Shikoni videon e plot …

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 26. April 2020