Berisha nxjerr videon: Shikoni si shtaza me uniformë godet si lopë e çmendur në sy të fëmijës

Ish-kryeministri Berisha ka postuar në faqen e tij në facebook një video ku tregohet dhuna e pashembullt e një njeriu me uniformë ndaj një qytetari në prani të fëmijës së tij. Sipas Berishës, videoja është bërë në qytetin e Vlorës.

“Kjo eshte fytyra e vertetë e narkoshtetit të Edvin Mafisë”, shkruan Berisha ne tekstin që shoqëron pamjet, të cilat i janë dërguar nga një qytetar.

Postimi i plotë

Shikoni se si një shtazë me uniformë godet si lopë e çmendur me kokë qytetarin në prani të fëmijës së tij!

Lexoni mesazhin shikoni dhe shpërndajeni këtë video të qytetarit dixhital.

Kjo është fytyra e vërtetë e narkoshtetit të Edvin Mafisë! sb

Prsh doktor. ja si sillet policia e Vlorës me qytetarët. Tregon të fortin në goditje me kokë. E gjitha kjo në sy të fëmijës.

Shikoni se si nje shtaze me uniforme godet si lope e çmendur me koke qytetarin ne prani te femijes se tij!Lexoni mesazhin shikoni dhe shperndajeni kete video te qytetarit dixhital. Kjo eshte fytyra e vertet te narkoshtetit te Edvin Mafise! sbprsh doktor. ja si sillet policia e vlores me qytetaret. tregon te fortin ne goditje me koke. e gjitha kjo ne sy te femijes.

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 12. April 2020