Video/ Me çifte në krah, qarkullon lirisht në ambientet e brendshme të Bashkisë Kamëz

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Bashkinë e Kamzës. Një person me çifte në krah ka qarkulluar normalisht në ambientet e brendshme të Bashkisë, pa u shqetësuar nga askush.
Denoncimi është bërë nga një qytetar, ndërkohë që është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

Denoncimi
‘Degardim i plote i narkoshtetit!

Ne Bashkine e Narkomonistit Suli njerzit shetisin me arme gjahu sikur je ne pyll per derra te eger!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qyetetarit dixhital. sb

Kjo ka ndodhur sod ne mengjes ne oren 9 ne bashkin e kamzes shiko se si futen qytetaret pa pik problemi me arme ne mes te dites ne bashkin e rakip suli’

Degardim i plote i narkoshtetit!Ne Bashkine e Narkomonistit Suli njerzit shetisin me arme gjahu sikur je ne pyll per derra te eger!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qyetetarit dixhital. sbKjo ka ndodhur sod ne mengjes ne oren 9 ne bashkin e kamzes shiko se si futen qytetaret pa pik problemi me arme ne mes te dites ne bashkin e rakip suli

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 3. Februar 2020