Video/ Basha në servisin e sipërmarrësit kurajoz: Biznesi i vogël, prioritet i progamit të PD

Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka vazhduar me takimet e tij me qytetarët. Me një postim në Facebook, Basha tregon se ka takuar biznesmenë të vegjël, të cilët mezi mbijetojnë në këtë situatë që ka krijuar qeveria.

Basha tregon se biznesi i vogël do të jetë prioritar në programin ekonomik të PD.

‘Në servisin e makinave të Nikut, sipërmarrësit kurajoz që e ka ngritur biznesin e tij mes vështirësive dhe sakrificave.

Biznesi i vogël që mbijeton sot mes vështirësive të mëdha është një nga prioritetet kryesore të programit ekonomik të PD në drejtim të vendit.

#PotëDëgjoj’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha në Facebook.

Në servisin e makinave të Nikut, sipërmarrësit kurajoz që e ka ngritur biznesin e tij mes vështirësive dhe sakrificave. Biznesi i vogël që mbijeton sot mes vështirësive të mëdha është një nga prioritetet kryesore të programit ekonomik të PD në drejtim të vendit.#PotëDëgjoj

Gepostet von Lulzim Basha am Mittwoch, 12. Februar 2020