“Rama ik”! Shpërthen stadiumi në ndeshjen Tirana-Kukësi

Vijon tradita e thirrjeve “Rama ik” në stadiumet shqiptare. Edhe sot, në sfidën e javës së 23 të Superligës, Tirana-Kukësi, tifozët në ‘Air Albania’ kanë shpërthyer sërish në kore kundër kryeministrit.

Kjo nuk është hera e parë që ‘Rama ik’ pushton stadiumet në vend dhe jo vetëm…

rama ik