Qytetarët: Veliaj po na mashtron për qiratë e shtëpive, reagon Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim ku tregon se si qytetarët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit po mashtrohen për qiratë e shtëpive nga kryebashkiaku i rilindjes Erjon Veliaj.

Në denoncimin e tij qytetari thekson se Veliaj nuk u ka paguar bonusin e qirasë për muajin janar, duke i mashtruar në vazhdimësi.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Bonuset jane mashtrim i ulet dhe cinik i Lal Plehut!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Doktor se pari ju uroj shendet e çdo te mire .Doktor,me duhet te ve ne dijeni per mashtruesin e pacipe erion Velia,i cili,pasi shperndau bonusin e qerase per muajin dhjetor,per te demtuarit e termetit te 26 Nentorit,tani ne Janar,akoma nuk e ka bere dhe nga interesimi i qytetareve,u deklarohet se nuk ka fonde,dhe kur te kete do ti marrin !!!!

I ka shtyre qytetaret te marrin shtepi me qera dhe tani nuk u jep parate,duke bere fiks ate qe ben me mire,mashtruesin e pafytyre !Me respekt shume.