Video/ Nga kush dhe nga se ka frikë Edi Rama? Fshati blindohet me policë e civilë gjatë vizitës së tij

Nga kush dhe nga çfarë ka frikë Edi Rama? Kjo është pyetja që ngre një qytetar teksa ka dërguar në adresën elektronike të ish-Kryeministrit Sali Berisha një video interesante.

Në pamje, të cilat ua sjellim më poshtë, shihet se si blindohet qendra shëndetësore në Ndroq gjatë vizitës së kryeministrit.

Sipas qytetarit, ka patur aq shumë forca Garde, policie dhe civilë sa është krijuar panik e frikë edhe tek banorët e fshatit në fjalë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Nje pyetje nga qytetari dixhital per Edvin Hajnine!

Lexoni pyetjen dhe shikoni videon e tij. sb

Prsh doktorr berish.. Doja te merja nje mendim nga ju dhe mbar opinjoni publik? Sot km Edvin ndaloj tek ambulanca ne ndroq kur po ikte per durres por me beri pershtypje kishte shum forca policije dhe civila ukriua nje frik nga banoret e zones nuk e kuptoj perseruhet me kaq shum forca polici nga se ka frik apo se ka vjedhe shume dhe ka tradhtuar?

Nje pyetje nga qytetari dixhital per Edvin Hajnine!Lexoni pyetjen dhe shikoni videon e tij. sbPrsh doktorr berish.. Doja te merja nje mendim nga ju dhe mbar opinjoni publik? Sot km Edvin ndaloj tek ambulanca ne ndroq kur po ikte per durres por me beri pershtypje kishte shum forca policije dhe civila ukriua nje frik nga banoret e zones nuk e kuptoj perseruhet me kaq shum forca polici nga se ka frik apo se ka vjedhe shume dhe ka tradhtuar?

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 18. Februar 2020