Dhuna me urdhër të Ramës/ Berisha publikon videon: U bëj thirrje të gjithë studentëve të reagojnë

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar videon ku shikohet si dhunohen dy student pai u rrëmbyen nga truprojat me urdhër të Ramës gjatë takimit me studentët e Mjekësisë.

Berisha shkruan se, dënon me ashpërsinë më të madhe, aktin publik kafshëror ndaj studentit dhe iu bën thirrje të gjithë studentëve të universiteteve të vendit të reagojnë të bashkuar ndaj këtij akti të pashembullt në botë!

Reagimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Pamje unike!

Shikoni me vemendje si qellojne studentin narkohorrat e shoqerimit te Edvin Kristaq Mafise pse guxoi ti beje nje pyetje kryehorrit!

Denoj me ashpersine me te madhe aktin publik kafsheror ndaj studentit dhe ju bej thirrje te gjithe studenteve te universiteteve te vendit te reagojne te bashkuar ndaj ketij akti te pashembullt ne bote! sb

Pamje unike!Shikoni me vemendje si qellojne studentin narkohorrat e shoqerimit te Edvin Kristaq Mafise pse guxoi ti beje nje pyetje kryehorrit!Denoj me ashpersine me te madhe aktin publik kafsheror ndaj studentit dhe ju bej thirrje te gjithe studenteve te universiteteve te vendit te reagojne te bashkuar ndaj ketij akti te pashembullt ne bote! sb

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 21. Februar 2020