Berisha publikon videon: Qytetarët detyrojnë Ramën të ikë me ‘bisht nën shalë

534

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, ku siç shihet, gjatë vizitës së Ramës në fshatrat e Elbasanit, qytetarët e ‘zhgënjejnë’ sërish kryeministrin e vendit duke i plasur në sy të vërtetën, ndërkohë që ai fyen qytetarët.

Siç dëgjohet edhe në video, qytetari i kërkon llogari Ramës për rrugën e pashtruar, ndërsa ky i fundit largohet me ‘bisht ndër shalë’ sëbashku me Gledian Llatjan dhe taulant Ballën.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Nga takimi me qytetaret i Edvin Mafise!

Iken me bisht nen shale!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Shiko si pergjigjet rama kur e pyesin per rrugen!Ishte i pari esht i dyti dhe do vi i treti. Tallet me njerezit. Nuk do tja di fare per popullin Rama ne elbasan fshati bujqes.

Nga takimi me qytetaret i Edvin Mafise!Iken me bisht nen shale!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbShiko si pergjigjet rama kur e pyesin per rrugen!Ishte i pari esht i dyti dhe do vi i treti Tallet me njerezit Nuk do tja di fare per popullin Rama ne elbasan fshati bujqes

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 22. Februar 2020