Berisha: Narkokryetari i Tepelenës nis mbjelljet e reja të mallit të Partisë!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të fortë, ku tregon se, në Shqipëri rilindja dhe pushteti vijojnë të mbjellin pa problem kanabis dhe nuk duan t’ia dinë për ligjin.

Në mesazhin dërguar ish-Kryeministrit Berisha një qytetar denoncon se familjarë të kryebashkiakut të Tepelenës, Tërmet Peçi, kanë pasuri të mëdha të vëna nga droga, por deri më sot askujt nuk i ka shkruar letra e OFL.

Sipas qytetarit familjarët e Peçit kanë mbjellë malin me kanabis dhe askush nuk i shqetëson.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Termeti, narkokryetari i Tepelenes pregatit mbjelljet e reja te mallit te Partise!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr,

Si ka mundesi qe Tepelenen familja ÇIÇA daju i Termet PEÇIT bredh me makine te blinduar dhe OFL nuk ja sekuestron,ja bera pyetje dhe EDI droges po sme shkruan se i jap fakte per familjen ÇIÇA dhe familjen e T,PEÇIT,familja ÇIÇA ka mbi 40 pale shtepi dhe 10 dyqane dajua i Termet Peçit kryetari ju ka thene Nivic Gusmar te mbillet Hashashi jan çelur fidanet ,te uroj gjith te mirat pasha.