“Një rekord i ri botëror në luftën kundër korrupsionit”!

Ish-Kryeministri Berisha ka ironizuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë Ardi Veliu, të cilët i dhanë një tender kryebashkiakut të Ramës, Kajmaku, i cili ndodhet në “arrati”.

Berisha shkruan në një postim në Facebook se, me Kajmakun xhan ata hapën një faqe të re në luftën kundër korrupsionit: Vjedhin duke fjetur por edhe kur janë në arrati! Rekord i ri botëror.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Nje rekord i ri boteror ne luften kunder korrupsionit!

Miq, narkozyrtaret tani nuk vjedhin vetem duke fjetur!

Me Kajmakun xhan ata hapen nje faqe te re ne luften kunder korrupsionit:

Vjedhin duke fjetur por edhe kur jane ne arrati! Rekord i ri boteror! sb

kajmaku rama