Ndreu i Ramës nis spastrimet në Lezhë, reagon Berisha: Qëndrim shpirtkazëm!…

?????????????????????????????????????????????????????????

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një kryefamiljari nga Lezha, i cili shkruan se, Pjerin Ndreu e ka pushuar nga puna vetëm pse është democrat dhe ka lënë në mëshirë të fatit 6 pjestarët e familjes së tij.

Të gjitha kryebashkiakët e emëruar nga Rama kanë filluar spastrimet në bashkitë e zaptuara duke hequr nga puna edhe punëtorë të thjeshtë e pastruese vetëm pse janë me bindje të djathta.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Qendrim shpirtkazem i Pjerin Ndreut!

Ju pret kafshaten e gojes gjashte frymeve te nje familje! sb

I nderuar D. Berisha po ju njoftoj se krymineli Pjerin Ndreu po ben spastrim ne rradhet e demokratve ne te gjith bashkin Lezhe si ne administrate dhe punetore ku nga keta jam edhe une qe nuk kam asnje te ardhur tjeter ne familje ku familja ime perbehet prej 6 personash nuk po dim ku te mbytemi.
Ju lutem publikoje
Me respekte