Presidenti Meta pret në takim liderin e opozitës, Basha dhe krerët e partive të tjera

Presidenti Ilir Meta po zhvillon takimin e paralajmëruar me kryetarin e opozitës, Lulzim Basha dhe krerët e partive aleate në Presidencë. Presidenti është i shoqëruar nga këshilltarët e tij.

Siç shihet nga fotot, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka dërguar në takim, nënkryetarin Petrit Vasili.

Tema e takimit është situata e rëndë në të cilën po kalon reforma në drejtësi, krijimi i institucioneve të reja.

auto tak21574153565

auto tak51574153565

auto tak61574153532 1