Ku ka humbur Rama? Nard Ndoka: Zgjohu, i pamë të gjitha, ke prekur fundin”!

Kreu i PDK, Nard Ndoka i ka bërë një thirrje kryeministrit Edi Rama. Në një status ironik për kreun e qeverisë në rrjetet sociale, Ndoka shkruan: “Edi Rama zgjohu; i pame të gjitha, ke prekur fundin”!

Kujtojmë se shprehja e Ramës “nuk keni para gjë akoma” u kthye në virale.

Tanimë, kreu i qeveris akuzohet nga opozita si njeriu që ka kapur gjithë pushtetet në vend dhe kërkon largimin e Ramës nga drejtimi i qeverisë.

ndoka rama 1