Reagon Berisha: Ndal terrorit banditesko narkopolicor ndaj protestuesve të pamposhtur të Unazës së Re

Ish-Kryeministri Sali Berisha, i ka bërë thirrje policisë së Shtetit të ndal terrorin dhe dhunën ndaj banorëve të Unazës së re.

Me anë të një postimi në Facebook, ish-kreu i qeverisë i kërkon uniformave blu të ndalin dhunën dhe mos bëhen pjesë e dhunës dhe urrejtjes qeveritare.

Postimi i Berishës

Ndal terrorit banditesko narkopolicor ndaj protestuesve te pamposhtur te Unazes se Re.

Qindra narko bandite me uniforme rrethojne heronjte qe mbrojne shtepite e tyre!

Narkohorrat kane arrestuar gjashte protestues! Turp! Krim! sb

Ndal terrorit banditesko narkopolicor ndaj protestuesve te pamposhtur te Unazes se Re.Qindra narko bandite me uniforme rrethojne heronjte qe mbrojne shtepite e tyre!Narkohorrat kane arrestuar gjashte protestues! Turp! Krim! sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 12. Oktober 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here