“Po na e fusin sa krahu pse nuk shkuam në votime”! Kuçedra Rakip Suli u pret ujin banorëve…

Një qytetar i është drejtuar me një mesazh ish-Kryeminsitrit Berisha ku i shkruan se, kandidati i ramës që pushtoi Bashkinë e Kamzës, Rakip Suli u ka prerë ujin banorëve që nuk kanë votuiar për të. Banorët e zonës së Kamës po vuajnë mungesën e ujit të pijshëm qëkurse në krye të bashkisë u ul me force Rakip Suli.

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka publikuar shqetësimin e qytetarit duke u shprehur: “Rakip Suli i ndërpret furnizimin me ujë kundërshtarëve që nuk shkuan në votime!”

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Rakip Suli i nderpret furnizimin me uje kundershtareve qe nuk shkuan ne votime! sb

Pershendetje si je? Jam nje qytetar nga Babrroi por kemi nje problem me ujin. Ne kohen kur Ishim me zotin Xhelal kemi pasur 24 or ndersa kur erdhi rakip suli iken ne mengjes vjen ndarke dhe te shtune dhe te djel iken nuk ka orar e paguajm dhe sherbimi 0. Ju lutem publikojeni anonim le ta Marrin vesh se cfar shtet leshi kemi ku premtojn dhe ne fund na e fusin sa krahu se nuk shkuam ne votime. Ju pershendes