Nderim dhe lule tek varri i Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari

190

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ish-kryeministri Sali Berisha, ish-Presidenti Bujar Nishani, drejtues të Partisë Demokratike, familjarë dhe të afërm morën pjesë në ceremoninë përkujtimore në Varrezat e Dëshmorëve në nder të Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari. Basha, Berisha dhe familjarë të Azemit vendosën lule mbi varrin e Heroti të Demokracisë.