Kjo është vajza e Riki Martin dhe burrit të tij

148

Prej shumë kohësh këngëtari i njohur për publikun shqiptar dhe gjithë botën, Ricky Martin është duke jetuar një histori të bukur dashurie me një tjetër mashkull. Në dhjetor të vitit të shkuar, këngëtari dhe partneri i tij u bënë prindër të një fëmije.
Ishte një vajzë, e cila erdhi në jetë nga një mitër surrogato.

Pas lindjes së vajzës, Martin u shpreh se ai dhe partneri i tij ishin shumë të lumtur pas ardhjes në jetë të vogëlushes Lucia.
Sëfundmi këngëtari e ka treguar për herë të parë fytyrën ëngjëllore të Lucias me një foto të postuar në Instagram
Ai shkruan:
Drita e syve të mi”.