Aksident tragjik në Tiranë, makina shtyp për vdekje 55-vjeçarin

158

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur tek “Unaza e Re”, te vendi i quajtur “Kryqëzimi i Rolandit”, ku një makinë ka përplasur për vdekje një burrë të moshës 55-vjeç.

Viktima ka mbetur në mes të rrugës I mbuluar me gjak duke krijuar frijkë dhe panic tek qytetarët, Një burim nga vendi ngjarjes bëri të ditur se aksidenti ka qënë shumë I fortë sa viktimës I ishte shtypur koka.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe as emri i viktimës, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje, por nuk ka dhënë asnjë informacion.