Vila 300 mijë euro e Spiropalit dhe ryshfeti 200 mijë euro me…

233

Ja pse adhuron pa kufi ndrikull Spiropali Skenderbuçin! Lexoni ketu nga qytetari dixhital, vetem per pasurite e saj ne Kodren Solare!

Vila, restorante e makina luksose. Rrofsh e Skenderbuç rrofsh si ti nga Sarajet tua te Surrelit mendon edhe per adhuruesen tende! sb Respekte doktor Jam nje banor i Kodres Diellit punonjs ne ministrin e financave du te tregoj nje turp te zi.

Afer meje asht vila e ministres Spuropali. Kunati jem e bleu te njellojten si ajo 300 mij euro. Ku i gjeti madama 300 mij euro. Ua them une.

Shkelqim Cani ish ministri yn alarmohet kur mson se ne doganen e tirans hynin kondicionere si mall i perdorur turk. Jo nje her, por vazhdimisht. Afera me sekser burrin e zonjs ishte 200 mije euro ne dore dhe Spiropali ti kalonte si tesha tperdorme mallin.

Cani heshti sepse zonja asht gruaja e Salarjonit, nipit te Gramoz Rucit. Ani pse gropa e zeze e tardhunave ishte ba e zmadhu. Kjo ash arsyja pse kur zonja iku nga drejtoria menjhere pasusja e saj irena Beqiraj shkarkon zv drejtorin e doganes tiranes E.D ish kreu i fressh kavaje.

Ishte zbulu qe ky tipi kalonte maunet me urdhen te Salarjonit. Mos harroj. Salarjoni ka hap te kodra edhe nji restorant luksoz vec viles qe e menaxhon vete. Vile te kodra, apartament n lungomare, makine mijna euro, i bane me rrogen e shtetit keta?