Berisha publikon videon: Kështu i gënjeu njerëzit Edvin Kristaq Mafia!

97

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ndarë me ndjekesit e tij një video montazh që tregon premtimet e pambajtura dhe mashtrimet e kreut aktual të qeverisë bërë qyterave shqiptare ne kohë të ndryshme.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha bashkë me videon

Keshtu i genjeu njerezit Edvin Kristaq Mafia! sb

Keshtu i genjeu njerezit Edvin Kristaq Mafia! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 16. Juli 2019