Forcat speciale tentojnë të futen me dhunë në KZAZ, reagon PD: Urdhër politik i Edi Ramës!

Policia ka tentuar që në mënyrë të dhunshme dhe të paligishme të hyje në KZAZ nr.2 në Shkodër në shkelje të dekretit të Presidentit për anulimin e zgjedhjeve më 30 qershor.

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ndodhej pranë banorëve të Shkodrës të cilët kundeërshtojnë procesin fals zgjedhor, duke e vlerësuar këtë akt të dhunshëm të Policisë si urdhër politik të Edi Ramës.

shkoder 1