Edi Rama në grahmat e fundit të qeverisjes së tij me banditët

E ka perfshire paniku dhe endet si nje gjarper me koke te prere….. Frika nga pergjimet qe do te publikoje gazeta Bild sot dhe te enjten, protesta e madhe qytetare e dites se premte, ka bere qe Edi Rama te gjendet perballe krizes se madhe te panikut, e cila e nxit te ndermarre nisma te cmendura, vetem per te permbushur nevojen e madhe per vetembrojtje.

Edi Rama, fundi yt si kryeminister do te jete teper i hidhur, oret e tua si kryeminister tashme jane te numeruara. Sigurisht ne keto momente e vetmja gje qe te vjen ne ndihme ty e cdo diktatori si ty, eshte shantazhi, kercenimi, madje je gati t’i vesh flaken Shqiperise, per t’i qendruar besnik delirit tend, qe te solli deri ketu.

Ty dhe marionetave e hienave te tua vetem burgu mund t’ju beje derman. Ulu i qete per pak ore, surpriza te medha te presin…