Tym e flakë tek Drejtoria e Policisë: Lironi djemtë!

Qindra banorë të Astirit po protestojnë përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës, ku mbahen të burgosur ish-deputeti Klevis Balliu dhe  protestuesit e Unazës së re.

Banorët i kanë vënë flakën gomave në shenjë proteste për arrestimin e padrejtë të banorëve dhe të ish-deputetit Balliu.

Nën thirrjet ‘Rama ik’ dhe ‘Lironi Çunat tanë’, banorët po protestojnë prej disa minutash para drejtorisë së Policisë.

59985582 2374255889518980 8932169053707960320 n

3 8